Read Pod kůží by Michel Faber Free Online


Ebook Pod kůží by Michel Faber read! Book Title: Pod kůží
The author of the book: Michel Faber
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 7.88 MB
City - Country: No data
Loaded: 2011 times
Reader ratings: 4.3
Edition: Odeon
Date of issue: 2013
ISBN: No data

Read full description of the books:Isserley, mladá žena s obrovským poprsím a neskutečně silnými brýlemi, vyjíždí každý den z farmy ve své červené toyotě a křižuje silnici A9 vedoucí skotskou vysočinou. Každý den, za každého počasí, vyráží do práce. Isserley hledá stopaře – zásadně bere muže; a jen takové, kteří vypadají „nadupaně“ a působí osamoceně. Tyto okolnosti jsou klíčové: nezáleží moc na věku, chlapík musí být urostlý a svalnatý a správně volenými otázkami lze zjistit, v jaké je právě situaci. Má práci, rodinu a děti, bydlí společně s nimi a manželka ho očekává? Špatná volba. Je osamocený nebo rozvedený, bezdětný, nemá zrovna přítelkyni, je nezaměstnaný? Pak splňuje všechny parametry. Kdo by však očekával, že s nimi Isserley podniká sexuální dobrodružství, bude zklamán. S těmi, pro které se rozhodne, přijíždí na farmu; tam je vyloží a vyráží na lov znovu. S těly mužů se pak děje něco úplně jiného.

Mistrně napsaný příběh s prvky sci-fi má blízko k psychologickému románu stejně jako k hororu. Autor přichází s podobenstvím, při němž běhá mráz po zádech. Okamžiky hrůzy se tu střídají s vytříbeným černým humorem. Dokonale vystavěný románový děj nás pomalu vtahuje do svých útrob, do svého mystéria. Co se tedy doopravdy odehrává za vraty farmy? Roku 2013 bude v kinech uvedena filmová adaptace díla v hlavní roli se Scarlett Johansson.

Michel Faber (1960) se narodil v Holandsku, vyrůstal v Austrálii a nyní žije ve Skotsku. Představil se sbírkou povídek Někdy prostě prší (č. 2011). Román Pod kůží (2000, č. 2002) mu přinesl slávu mezinárodního formátu. Byl nominován na dublinskou cenu Impac a přeložen do patnácti jazyků. V roce 2002 vydal Faber své opus magnum, historický román Kvítek karmínový a bílý. Česky vyšla jeho díla Fahrenheitova dvojčata (2008) a Evangelium ohně (2010).


Download Pod kůží PDF Pod kůží PDF
Download Pod kůží ERUB Pod kůží PDF
Download Pod kůží DOC Pod kůží PDF
Download Pod kůží TXT Pod kůží PDFRead information about the author

Ebook Pod kůží read Online! Michel Faber (born 13 April 1960) is a Dutch writer of English-language fiction.

Faber was born in The Hague, The Netherlands. He and his parents emigrated to Australia in 1967. He attended primary and secondary school in the Melbourne suburbs of Boronia and Bayswater, then attended the University Of Melbourne, studying Dutch, Philosophy, Rhetoric, English Language (a course involving translation and criticism of Anglo-Saxon and Middle English texts) and English Literature. He graduated in 1980. He worked as a cleaner and at various other casual jobs, before training as a nurse at Marrickville and Western Suburbs hospitals in Sydney. He nursed until the mid-1990s. In 1993 he, his second wife and family emigrated to Scotland, where they still reside.


Reviews of the Pod kůží


LOUIE

This book is worth reading!

KIAN

This book changed my life!

RONNIE

Reality has surpassed expectations.

EMMA

The book brought changes in life!
Add a comment
Download EBOOK Pod kůží by Michel Faber Online free

PDF: pod-k.pdf Pod kůží PDF
ERUB: pod-k.epub Pod kůží ERUB
DOC: pod-k.doc Pod kůží DOC
TXT: pod-k.txt Pod kůží TXT