Read Coś do ukrycia by Cora Carmack Free Online


Ebook Coś do ukrycia by Cora Carmack read! Book Title: Coś do ukrycia
The author of the book: Cora Carmack
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 496 KB
City - Country: No data
Loaded: 1983 times
Reader ratings: 6.2
Edition: Jaguar
Date of issue: August 6th 2014
ISBN: No data

Read full description of the books:Mackenzie „Max” Miller ma poważny problem. Jej rodzice wpadli właśnie z niezapowiedzianą wizytą do miasta i jeśli zobaczą jej tatuaże, piercing i ufarbowane na wściekłą czerwień włosy, nieludzko się wściekną. Gorzej – gdy spotkają również jej obecnego chłopaka, Mace’a, zapewne zdecydują się ją wydziedziczyć. Max wmówiła im, że spotyka się z sympatycznym i poukładanym gościem, którego poznała w bibliotece, a wytatuowany facet z tunelami w uszach ni diabła nie pasuje do tego opisu. Sytuacja jest katastrofalna. Jedyne wyjście to w ciągu trzech minut znaleźć kogoś, kto zgodzi się odegrać chłopaka z biblioteki.

Cade przeniósł się do Filadelfii by studiować na uniwersytecie Temple, ale nic nie układa się tak, jak sobie zaplanował. Wisienką na torcie są rychłe zaręczyny Bliss i Garricka. Gdy do stolika, przy którym siedzi przysiada się nagle dziwna dziewczyna z jeszcze dziwniejszą prośbą, Cade porzuca na chwilę zdrowy rozsądek i zgadza się na szaloną maskaradę. Szybko okazuje się, że to, co miało potrwać kwadrans, tak szybko się nie skończy. A im dłużej Max i Cade udają parę, tym trudniej im zachować pozory


Download Coś do ukrycia PDF Coś do ukrycia PDF
Download Coś do ukrycia ERUB Coś do ukrycia PDF
Download Coś do ukrycia DOC Coś do ukrycia PDF
Download Coś do ukrycia TXT Coś do ukrycia PDFRead information about the author

Ebook Coś do ukrycia read Online! Cora Carmack is a twenty-something writer who likes to write about twenty-something characters. She's done a multitude of things in her life-- boring jobs (like working retail), Fun jobs (like working in a theatre), stressful jobs (like teaching), and dream jobs (like writing). She enjoys placing her characters in the most awkward situations possible, and then trying to help them get a boyfriend out of it. Awkward people need love, too. She is the New York Times and USA Today bestselling author of the Losing It series.

***Please note: I am rarely on goodreads, so if you're trying to get a hold of me, the best places to find me are Twitter, Facebook, my blog, Instagram, and via email (coracarmack(at)gmail(dot)com).


Reviews of the Coś do ukrycia


SAMUEL

On one Breath

RILEY

Another one-time book

ELLIE

Pozitivnenko, but naпve to the ugly.

ADAM

It was a surprisingly interesting book. Very highly recommended.

ELLIE

Not when you can say the book is better.
Add a comment
Download EBOOK Coś do ukrycia by Cora Carmack Online free

PDF: co-do-ukrycia.pdf Coś do ukrycia PDF
ERUB: co-do-ukrycia.epub Coś do ukrycia ERUB
DOC: co-do-ukrycia.doc Coś do ukrycia DOC
TXT: co-do-ukrycia.txt Coś do ukrycia TXT